
Диск гальмівний вентильований Iveco Eurocargo I-III, Eurofire I-II 91-15р Starline PB T-IV00
2 239,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB T-IV00
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 304 Товщина гальмівного диска [мм]: 30 Висота [мм]: 128 Кількість отворів: 8 Діаметр центрування [мм]: 165 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Схема розточування / кількість отворів: 6/8 Гальмівна система: Brembo 2x60 Довжина паковання [см]: 30.5 Ширина паковання [см]: 30.5 Висота паковання [см]: 13.5 Додатковий виріб/додаткова інформація 2: без гвинтів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB T-IV00 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 128 мм |
| Зовнішній діаметр | 304 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 13.5 см |
| Гальмівна система | Brembo 2x60 |
| Довжина паковання | 30.5 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без гвинтів |
| Діаметр центрування | 165 мм |
| Кількість отворів | 8 |
| Схема розточування / кількість отворів | 6/8 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 30 мм |
| Ширина паковання | 30.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 239,50 ₴







