Зовнішній діаметр [мм]: 430 Товщина гальмівного диска [мм]: 45 Висота [мм]: 48 Кількість отворів: 10 Діаметр центрування [мм]: 170 Тип гальмівного диска: зі внутрішньою вентиляцією Сторона монтажу: Зад Сторона монтажу: Перед
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB T-SF05 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 430 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 170 мм |
| Кількість отворів | 10 |
| Сторона монтажу | Зад, Перед |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 938,50 ₴










