
Диск гальмівний вентильований Renault Trucks Mascott, Master Pro 99-13р Starline PB T-RT25
1 408,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB T-RT25
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 290 Товщина гальмівного диска [мм]: 22 Висота [мм]: 78 Кількість отворів: 8 Діаметр центрування [мм]: 150 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Гальмівна система: Brembo Довжина паковання [см]: 29.5 Ширина паковання [см]: 29.5 Висота паковання [см]: 8.5 Додатковий виріб/додаткова інформація 2: без гвинтів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB T-RT25 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 78 мм |
| Зовнішній діаметр | 290 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Mascott |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 8.5 см |
| Гальмівна система | Brembo |
| Довжина паковання | 29.5 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без гвинтів |
| Діаметр центрування | 150 мм |
| Кількість отворів | 8 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |
| Ширина паковання | 29.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 408,50 ₴







