
Диск гальмівний передній невентильований Renault R19 I-II, Clio I-II 88-25р Starline PB 2528C
913,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 2528C
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 259 Товщина гальмівного диска [мм]: 21 Висота [мм]: 41 Кількість отворів: 4 Діаметр центрування [мм]: 61 Сторона монтажу: Перед Ø окружності центрів отворів [мм]: 100 Покриття: з лакованим покриттям Висота [мм]: 41.0 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Внутрішній діаметр [мм]: 130 Мін. товщина [мм]: 17.7 Це відповідає: 09.5802.24
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S PB 2528C |
| Виробник | Starline |
| Зовнішній діаметр | 259 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
| Внутрішній діаметр. | 130 мм |
| Діаметр центрування | 61 мм |
| Мін. товщина | 17.7 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Сторона монтажу | Перед |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 21 мм |
| Це відповідає | 09.5802.24 |
| Кількість отворів | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 913,50 ₴

