
Диск гальмівний задній невентильований Hyundai I30 I, ix35, Kia Ceed I 06-25р Starline PB 1747C
940,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 1747C
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 262 Товщина гальмівного диска [мм]: 10 Товщина гальмівного диска [мм]: 10.0 Мін. товщина [мм]: 8.0 Висота [мм]: 61.1 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 76 Сторона монтажу: Зад Покриття: з лакованим покриттям Тип гальмівного диска: Повн. Внутрішній діаметр [мм]: 168 Мін. товщина [мм]: 8 Це відповідає: BS 1453
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S PB 1747C |
| Виробник | Starline |
| Зовнішній діаметр | 262 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр. | 168 мм |
| Висота | 61.1 см |
| Діаметр центрування | 76 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Сторона монтажу | Зад |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Це відповідає | BS 1453 |
| Кількість отворів | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940,50 ₴



