
Диск гальмівний передній невентильований Skoda Octavia I-II, Yeti 96-19р Starline PB 2957C
1 362 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB 2957C
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 280 Товщина гальмівного диска [мм]: 22 Габаритна висота [мм]: 49.9 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 65 Висота [мм]: 49.9 Сторона монтажу: Перед Покриття: з лакованим покриттям Покриття: з покриттям Тип гальмівного диска: з вентиляцією Мін. товщина [мм]: 19
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 2957C |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 49.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Caddy, Toledo, Jetta, A3, Octavia, Leon, Golf, Yeti, Altea |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритна висота | 49.9 мм |
| Діаметр центрування | 65 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 19 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям, з покриттям |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 362 ₴



