
Диск гальмівний передній невентильований Nissan Navara NP300, Pathfinder III 04-25р Brembo 09.B496.11
3 429,32 ₴
- Немає в наявності
- Код: 09.B496.11
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 09.B496.11 |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 320 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Кількість отворів | 6 |
| Мін. товщина | 26 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 429,32 ₴

