
Диск гальмівний невентильований Jeep Compass I, Patriot 01-25р Bosch 0 986 479 A39
1 510,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0 986 479 A39
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 262 Тип гальмівного диска: Повн. Діаметр центрування [мм]: 80 Покриття: змащен. оливою Діаметра отвору до [мм]: 12.6 Товщина гальмівного диска [мм]: 10 Ø окружності центрів отворів [мм]: 114 Кількість отворів: 5 Висота [мм]: 60.2 Мін. товщина [мм]: 8.4 відповідає вимогам стандарту ЕКЄ: ECE-R90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 A39 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 60.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 262 мм |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 10 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, Caliber, Avenger, Sebring, Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 114 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр центрування | 80 мм |
| Діаметра отвору до | 12.6 мм |
| Мін. товщина | 8.4 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 10 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 510,50 ₴




