Зовнішній діаметр [мм]: 300 Товщина гальмівного диска [мм]: 22 Товщина гальмівного диска [мм]: 22.0 Висота [мм]: 51.8 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 79 Сторона монтажу: Перед Ø окружності центрів отворів [мм]: 120 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Внутрішній діаметр [мм]: 164 Мін. товщина [мм]: 20.4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S PB 2788 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 51.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 120 мм |
| Внутрішній діаметр | 164 |
| Діаметр центрування | 79 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 20.4 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 452 ₴


