Ø окружності центрів отворів [мм]: 100 Внутрішній діаметр [мм]: 138 Зовнішній діаметр [мм]: 254 Тип гальмівного диска: Повн. Товщина гальмівного диска [мм]: 14 Діаметр центрування [мм]: 79 Кількість отворів: 5 Висота [мм]: 31.5 Мін. товщина [мм]: 12.9 Сторона монтажу: Перед
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S PB 1006 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 31.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 254 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
| Внутрішній діаметр | 138 |
| Діаметр центрування | 79 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 12.9 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 979,50 ₴


