
Диск гальмівний передній невентильований перфорований Audi A3, VW Bora 96-13р Starline PB 2544S
1 212 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 2544S
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 280 Товщина гальмівного диска [мм]: 22 Габаритна висота [мм]: 36.5 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 65 Сторона монтажу: Перед Висота [мм]: 36.5 Тип гальмівного диска: шліцовано/перфоровано Тип гальмівного диска: з вентиляцією Мін. товщина [мм]: 19 комерційне позначення: SPORT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 2544S |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 36.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритна висота | 36.5 мм |
| Діаметр центрування | 65 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 19 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | шліцовано/перфоровано, з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |
| комерційне позначення | SPORT |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 212 ₴

