
Диск гальмівний передній невентильований Mazda CX-3, 3 03-25р Roadhouse 61573.10
2 806,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: RH 61573.10
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Тип гальмівного диска: з вентиляцією Діаметр [мм]: 280 Зовнішній діаметр [мм]: 280 Товщина гальмівного диска [мм]: 25 Діаметр центрування [мм]: 68 Кількість отворів: 5 Висота [мм]: 51.5 Мін. товщина [мм]: 23 Сторона монтажу: Перед Вага [кг]: 6.28
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61573.10 |
| Виробник | Roadhouse |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 51.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.28 кг |
| Діаметр | 280 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 23 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 806,50 ₴
