
Диск гальмівний передній невентильований Renault Kangoo II, Megane II 01-25р Starline PB 4021
1 356 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB 4021
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Тип гальмівного диска: зі внутрішньою вентиляцією Зовнішній діаметр [мм]: 280 Товщина гальмівного диска [мм]: 24 Висота [мм]: 44 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 61 Сторона монтажу: Перед Тип гальмівного диска: з вентиляцією Мін. товщина [мм]: 21.8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 4021 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 44 мм |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane, Kangoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 61 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 21.8 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією, з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 356 ₴





