
Диск гальмівний передній невентильований Honda Civic VII, Stream I-II 00-25р Starline PB 2993
1 353 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB 2993
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 282 Товщина гальмівного диска [мм]: 23 Товщина гальмівного диска [мм]: 23.0 Мін. товщина [мм]: 21.0 Висота [мм]: 47.1 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 64 Сторона монтажу: Перед Тип гальмівного диска: з вентиляцією Внутрішній діаметр [мм]: 141 Мін. товщина [мм]: 21
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 2993 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 47.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 282 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, Stream, CR-V |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 141 |
| Діаметр центрування | 64 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 353 ₴

