
Диск гальмівний передній невентильований Kia Sportage, Retona 94-05р Starline PB 2978
1 416 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB 2978
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Діаметр отвору [мм]: 96 Зовнішній діаметр [мм]: 284 Покриття: змащен. оливою Довжина паковання [см]: 28.5 Ширина паковання [см]: 28.5 Висота паковання [см]: 9.3 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Товщина гальмівного диска [мм]: 24 Діаметр центрування [мм]: 96 Кількість отворів: 5 Висота [мм]: 51 Мін. товщина [мм]: 22.4 Сторона монтажу: Перед Вага [кг]: 12.84
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 2978 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 51 мм |
| Зовнішній діаметр | 284 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Retona |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12.84 кг |
| Висота паковання | 9.3 см |
| Довжина паковання | 28.5 см |
| Діаметр отвору | 96 мм |
| Діаметр центрування | 96 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 22.4 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Тип паковання | Коробка |
| Товщина гальмівного диска | 24 мм |
| Ширина паковання | 28.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 416 ₴



