
Диск гальмівний передній невентильований Honda CR-V III-IV 06-25р Starline PB 4501
1 873,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB 4501
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 293 Товщина гальмівного диска [мм]: 28 Товщина гальмівного диска [мм]: 28.0 Мін. товщина [мм]: 26.0 Висота [мм]: 47.1 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 64 Сторона монтажу: Перед Тип гальмівного диска: з вентиляцією Внутрішній діаметр [мм]: 155 Мін. товщина [мм]: 26
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 4501 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 47.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 293 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 155 |
| Діаметр центрування | 64 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 873,50 ₴



