
Диск гальмівний невентильований Volvo 7900, Fl, Fmx II, FH II 90-25р Starline PB T-VL10
6 244,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB T-VL10
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 434 Товщина гальмівного диска [мм]: 45 Висота [мм]: 45 Діаметр центрування [мм]: 220 Тип гальмівного диска: зі внутрішньою вентиляцією Сторона монтажу: Зад Сторона монтажу: Перед
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB T-VL10 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 434 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 220 мм |
| Сторона монтажу | Зад, Перед |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 244,50 ₴




