Зовнішній діаметр [мм]: 305 Товщина гальмівного диска [мм]: 12 Висота [мм]: 71.5 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 91 Сторона монтажу: Зад Тип гальмівного диска: Повн. Мін. товщина [мм]: 10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S PB 1928 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 71.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 305 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 91 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 10 мм |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 725 ₴




