- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 0125-011 |
| Виробник | Febest |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.4 кг |
| Висота паковання | 6 см |
| Довжина паковання | 57 см |
| Сторона монтажу | Задня вісь ліворуч, зверху |
| Тип керма | Поперечний важіль підвіски |
| Ширина паковання | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 168,50 ₴




