- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0420-696 |
| Виробник | Febest |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Volvo, Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sonata, Optima, Elantra, Picanto, Lantra, Accent i25, Cerato Koup, Carisma, Cerato, Tiburon, i10, Solaris, Accent, Rio, Pajero Mini, Getz, Matrix, i20, Grandeur, Genesis, V40, S40, Pajero Pinin, Veloster, Pony, Coupe, Mohave, I30, Pony / Excel, Shuma |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.285 кг |
| Висота паковання | 5 см |
| Довжина паковання | 9 см |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Сторона монтажу | Передня вісь знизу |
| Ширина паковання | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580,50 ₴




