- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0520-PRM |
| Виробник | Febest |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | 626, Clarus, Xedos, 323 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота паковання | 4.8 см |
| Довжина паковання | 8.2 см |
| Сторона монтажу | Передня вісь знизу |
| Ширина паковання | 4.8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 622,50 ₴




