- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 16.58.710 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Розмір конуса | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 1007, C2, C3 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр болта | 18 мм |
| Діаметр точок кріплення | 10.5 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 3 |
| Нахил конуса | / |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип керма | для поперечного важеля підвіски |
| потрібна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 612 ₴




