- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 560384A |
| Виробник | ERA |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Кількість контактів | 2 |
| Сумісність з моделлю | Sharan, Octavia, Yeti, Passat, Superb, Caddy, Leon, Cayenne, Q7, Tiguan, Touareg, A3, Transporter, TT, Golf, Q3, Alhambra, Crafter |
| Стан | Новий |
| Колір гнізда | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Монтажна глибина | 27.5 мм |
| Сторона монтажу | Задня вісь ліворуч, Передня вісь ліворуч |
| Тип датчика | Датчик Холла |
| парні номери артикулів | 560385A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295,50 ₴




