- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BA SL 66P |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 70 мА·год |
| Акумулятор | Акумулятор SLI |
| Виконання відбортовки | «B13» - рейки з обох боків батареї |
| Напруга | 12 В |
| Обладнання ТЗ | для ТЗ без функції пуску/зупинки |
| Пусковий струм за EN | 640 A |
| Розташування виводів | Плюс праворуч (R+) |
| Специфікація | passenger car |
| Струм холодного прокручування за EN | 640 A |
| Тип полюсного виводу | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 471 ₴




