Діаметр від [мм]: 90 Діаметр до [мм]: 175 Довжина [мм]: 102 Вага [г]: 350 Сторона привода (профіль): Внутрішній чотиригранник Характеристики кліщів: з храповою передачею Одиниця вимірювання: Штука
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Force |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 350 кг |
| Довжина: | 102 см |
| Діаметр від | 90 мм |
| Діаметр до | 175 мм |
| Одиниця вимірювання | Штука |
| Сторона привода (профіль) | Внутрішній чотиригранник |
| Характеристики кліщів | з храповою передачею |
| Основні | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715,50 ₴

