Діаметр від [мм]: 53 Діаметр до [мм]: 125 Довжина [мм]: 76 Вага [г]: 275 Сторона привода (профіль): Внутрішній чотиригранник Характеристики кліщів: з храповою передачею Одиниця вимірювання: Штука
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Force |
| Країна виробник | Тайвань |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр від | 53 мм |
| Діаметр до | 125 мм |
| Одиниця вимірювання | Штука |
| Сторона привода (профіль) | Внутрішній чотиригранник |
| Характеристики кліщів | з храповою передачею |
| Основні | |
| Вага | 275 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 682,50 ₴

