- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 42.79.710 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Formentor, Touran, A3, Octavia, Passat, Leon, Golf, Q3, Alhambra |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.658 кг |
| Висота паковання | 10.5 см |
| Довжина паковання | 14.5 см |
| Сторона монтажу | Зовні, Передня вісь праворуч, Праворуч, знизу, Перед |
| Ширина паковання | 11 см |
| потрібна кількість | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546 ₴






