
Амортизатор підвіски газомасляний Ford Mondeo IV, S-Max, Galaxy II 06-15р Monroe G8201
3 066 ₴
- Готово до відправки
- Код: MON G8201
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху парні номери артикулів: G8202 Вага [кг]: 4.000 Діаметр отвору [мм]: 32 Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Довжина 1 [мм]: 306 Довжина 2 [мм]: 468 Довжина паковання [см]: 57.5 Ширина паковання [см]: 20.3 Тип паковання: Коробка Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Діаметр штока поршня [мм]: 22 Висота паковання [см]: 20.3 № артикула рекомендованого приладдя: MK323 № артикула рекомендованого приладдя: MK400 № артикула рекомендованого приладдя: PK290
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Код запчастини | G8201 |
| Конструкція | Двотрубний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.000 кг |
| Висота паковання | 20.3 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 306 мм |
| Довжина 2 | 468 мм |
| Довжина паковання | 57.5 см |
| Діаметр отвору | 32 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 20.3 см |
| парні номери артикулів | G8202 |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK323, MK400, PK290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 066 ₴






