
Амортизатор підвіски задній газомасляний Ford Mondeo IV, S-Max, Galaxy II 06-16р Optimal A-3979G
1 596 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT A-3979G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Розмір нарізі: M8x1,25 Система амортизаторів: Дві труби Довжина штока поршня [мм]: 211 Діаметр штока поршня [мм]: 16 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 48 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735193 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: AK-735663 № артикула рекомендованого приладдя: OP-CSM50121
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Кросс-номери | OPTIMAL OPCSM50121 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 211 мм |
| Діаметр штока поршня | 16 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 48 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Розмір нарізі | M8x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 596 ₴




