
Перетворювач напруги 24V / 230В, 500/1000Вт з USB, Carface DO CFAT19013, модифікований синус
2 580 ₴
- Готово до відправки
- Код: DO CFAT19013
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Входное напряжение [В]: 24 выходное напряжение [в]: 230 выходная частота [Гц]: 50 максимальная пиковая мощность [Вт]: 1000 максимальная непрерывная мощность [Вт]: 500 эффективность [>,%]: 90 выходное напряжение USB [В]: 5 выходной ток USB [мА]: 500 защита от перегрузки: Да Защита от перенапряжения на входе: Да Защита от минимального напряжения на входе: Да Защита от неправильной полярности: Да Защита от перегрева: да Ширина [мм]: 195 Высота [мм]: 55 глубина [мм]: 103 Вес [кг]: 1.1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CARFACE |
| Країна виробник | Чехія |
| Захист від перегріву | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | інвертор,перетворювач |
| Вихідна напруга USB | 5 В |
| Вихідний струм USB | 500 мА |
| Вхідна напруга | 24 В |
| Вихідна напруга | 230 |
| Глибина | 103 |
| Захист від неправильної полярності | Да |
| Захист від перевантаження | Да |
| Код запчастини | AT19013 |
| Країна-виробник | Чехія |
| Потужність | 1000 |
| Напруга АКБ | 24 |
| Тип синусоїди | модифікований синус |
| Форма вихідної напруги | модифікована синусоїда |
| вихідна частота | 50 Гц |
| ефективність | 90 >,% |
| захист від мінімальної напруги на вході | Да |
| захист від перенапруги на вході | Да |
| максимальна безперервна потужність | 500 Вт |
| максимальна пікова потужність | 1000 Вт |
| мінімальна кратність товару | 1 |
| одиниця виміру та кількість | шт. |
| потужність спокою | 500 мА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 580 ₴

