- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Фільтр для накручування Висота [мм]: 143 Розмір нарізі: 1"-14 Диаметр 2 [мм]: 90.4 Диаметр [мм]: 93.6 Диаметр ущільнювального кільця [мм]: 81 Момент затягування [Нм]: 20 Висота паковання [см]: 14.40 Вага нетто [г]: 601 Длина паковання [см]: 9.8 Ширина паковання [см]: 9.80
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KC362D |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Види палива | Бензин, Дизель |
| Висота | 143 мм |
| Діаметр ущільнювального кільця | 81 мм |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 601 |
| Виконання фільтра | Фільтр для накручування |
| Висота паковання | 15 см |
| Довжина паковання | 9.8 см |
| Діаметр | 93.6 мм |
| Діаметр 2 | 90.4 |
| Момент затягування | 20 Нм |
| Розмір нарізі | 1"-14 |
| Ширина паковання | 9.80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 704 ₴


