- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Вага [г]: 4292 Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Гарантія: Гарантія 2 роки Внутрішній Диаметр [мм]: 177 Зовнішній Диаметр [мм]: 312 Висота [мм]: 464
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DT |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 6.25002 |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4292 кг |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Зовнішній діаметр | 312 мм |
| Внутрішній діаметр. | 177 мм |
| Висота | 464 см |
| Гарантія | Гарантія 6 місяців |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 794,82 ₴





