- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Вага [г]: 2620 Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Гарантія: Гарантія 6 місяців Висота [мм]: 510 Внутрішній Диаметр [мм]: 168 Зовнішній Диаметр [мм]: 280 для номера OE: 2144993 Вага [кг]: 2.640
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5.45551 |
| Виробник | DT |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Внутрішній діаметр. | 168 мм |
| Висота | 510 см |
| Гарантія | Гарантія 6 місяців |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| для номера OE | 2144993 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 945 ₴





