- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Длина [мм]: 305 Ширина [мм]: 139 Висота [мм]: 64 Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C3088/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Висота | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | IQ, Verso, Trezia, Yaris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴

