- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Зовнішній Диаметр [мм]: 172 Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Внутрішній Диаметр [мм]: 133 Зовнішній Диаметр 1 [мм]: 162 Висота [мм]: 502 для номера артикула: C 30 1500 для номера артикула: C 30 1500/1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CF1720 |
| Виробник | Mann Filter |
| Зовнішній діаметр | 172 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 502 мм |
| Внутрішній діаметр | 133 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Внутрішній діаметр. | 133 мм |
| Зовнішній діаметр 1 | 162 мм |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| для номера артикула | C 30 1500, C 30 1500/1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 410,50 ₴

