- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Внутрішній Диаметр [мм]: 89 Додатковий виріб / додаткова інформація: з ущільненням Висота [мм]: 316 № артикула рекомендованого приладдя: CF 924 Зовнішній Диаметр 1 [мм]: 155 Зовнішній Диаметр 2 [мм]: 200 Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C16190X |
| Виробник | Mann Filter |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 316 мм |
| Внутрішній діаметр | 89 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Campagnola |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Внутрішній діаметр. | 89 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненням |
| Зовнішній діаметр 1 | 155 мм |
| Зовнішній діаметр 2 | 200 мм |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| № артикула рекомендованого приладдя | CF 924 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299,50 ₴

