- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Зовнішній Диаметр [мм]: 313 Внутрішній Диаметр [мм]: 177 Висота [мм]: 557 Додатковий виріб/додаткова інформація 2: для використання в умовах підвищеної запиленості № артикула рекомендованого приладдя: CF 18 202 Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C321752/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Зовнішній діаметр | 313 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 557 мм |
| Внутрішній діаметр | 177 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Внутрішній діаметр. | 177 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | для використання в умовах підвищеної запиленості |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| № артикула рекомендованого приладдя | CF 18 202 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 688 ₴

