- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Длина [мм]: 257 Висота [мм]: 39 Ширина [мм]: 178 Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Матеріал ущільнення: Піна/жорсткий пінопласт Вага нетто [г]: 162 Длина паковання [см]: 18 Висота паковання [см]: 26.50 Ширина паковання [см]: 4.50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX687 |
| Виробник | Knecht |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 257 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Висота | 39 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | 626, Probe, Puma, Fiesta, 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 162 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота паковання | 26.50 см |
| Довжина паковання | 18 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Ширина паковання | 4.50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283,50 ₴

