- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Висота [мм]: 47 Форма: прямокутн. Длина зовні [мм]: 360 Длина всередині [мм]: 330 Ширина зовні [мм]: 238 Ширина всередині [мм]: 214
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1325042 |
| Виробник | Nipparts |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота | 47 мм |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Довжина всередині | 330 мм |
| Довжина зовні | 360 мм |
| Форма | прямокутн. |
| Ширина всередині | 214 мм |
| Ширина зовні | 238 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286,50 ₴

