- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Длина [мм]: 361 Ширина [мм]: 81 Висота [мм]: 59
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | N1321078 |
| Виробник | Nipparts |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 361 мм |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 81 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Sandero, Kangoo, Clio, Logan, Kubistar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242,55 ₴

