- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Вага [г]: 5680 Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Гарантія: Гарантія 2 роки Внутрішній Диаметр [мм]: 201 Зовнішній Диаметр [мм]: 330 Висота [мм]: 415 для номера OE: 1665898
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2.14064 |
| Виробник | DT |
| Зовнішній діаметр | 330 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5680 кг |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Внутрішній діаметр. | 201 мм |
| Висота | 415 см |
| Гарантія | Гарантія 6 місяців |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| для номера OE | 1665898 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 803,40 ₴





