- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Висота [мм]: 136 Внутрішній Диаметр [мм]: 136 Зовнішній Диаметр [мм]: 230
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | N1323067 |
| Виробник | Nipparts |
| Зовнішній діаметр | 230 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 136 мм |
| Внутрішній діаметр | 136 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Ranger |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Внутрішній діаметр. | 136 мм |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500,56 ₴

