- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Длина [мм]: 251 Ширина [мм]: 210 Висота [мм]: 72
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | N1329021 |
| Виробник | Nipparts |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота | 72 мм |
| Довжина | 251 мм |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 210 мм |
| Сумісність з маркою | Isuzu |
| Сумісність з моделлю | D-Max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴

