- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Висота [мм]: 35 Длина зовні [мм]: 228 Ширина зовні [мм]: 169
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1321029 |
| Виробник | Nipparts |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Honda, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Sunny, Micra, 100NX, Tiida, Note, FX, 200SX, Primera, Legacy, Juke, Pulsar, Almera, Civic, 300ZX, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Довжина зовні | 228 мм |
| Ширина зовні | 169 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 ₴

