- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Длина [мм]: 310.6 Висота [мм]: 60.3 Ширина [мм]: 259 Матеріал ущільнення: Піна/жорсткий пінопласт Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Длина паковання [см]: 28.5 Вага нетто [г]: 286 Ширина паковання [см]: 32.50 Висота паковання [см]: 6.20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1663 |
| Виробник | Knecht |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 310.6 мм |
| Ширина | 259 мм |
| Висота | 60.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 786,50 ₴

