- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Длина [мм]: 227 Висота [мм]: 36.5 Ширина [мм]: 292 Матеріал ущільнення: Пластмаса Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Длина паковання [см]: 23 Ширина паковання [см]: 3.80 Вага нетто [г]: 304 Висота паковання [см]: 31.50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX2679 |
| Виробник | Knecht |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 227 мм |
| Ширина | 292 мм |
| Висота | 36.5 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Gentra, Nubira, Nexia, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 304 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота паковання | 31.50 см |
| Довжина паковання | 23 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Ширина паковання | 3.80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499,50 ₴


