- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Висота [мм]: 48.5 Длина [мм]: 226 Висота 1 [мм]: 49 Длина 1 [мм]: 226.0 Ширина [мм]: 104 Ширина 1 [мм]: 91.0 Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Длина паковання [см]: 10.9 Длина паковання [см]: 11.8 Висота паковання [см]: 23.10 Вага нетто [г]: 106 Вага нетто [г]: 106 Висота паковання [см]: 23.10 Ширина паковання [см]: 5.10 Ширина паковання [см]: 5.10 Вага нетто [г]: 146 Висота паковання [см]: 23.29 Ширина паковання [см]: 5.11
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1710 |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 48.5 мм |
| Довжина | 226 мм |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 104 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 106, 146 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота 1 | 49 мм |
| Довжина 1 | 226 мм |
| Ширина 1 | 91 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060,50 ₴


