- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Висота [мм]: 50 Длина [мм]: 327 Висота 1 [мм]: 50 Длина 1 [мм]: 327.0 Ширина [мм]: 156 Ширина 1 [мм]: 156.0 Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Матеріал ущільнення: Пластмаса Длина паковання [см]: 16 Вага нетто [г]: 320 Висота паковання [см]: 34.20 Ширина паковання [см]: 5.20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX840 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 327 мм |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 156 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Prelude |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 320 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота 1 | 50 мм |
| Висота паковання | 34.20 см |
| Довжина 1 | 327 мм |
| Довжина паковання | 16 см |
| Матеріал ущільнення | Пластмаса |
| Ширина 1 | 156 мм |
| Ширина паковання | 5.20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 827,67 ₴


