- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Длина [мм]: 179.5 Висота [мм]: 238 Длина 1 [мм]: 112.0 Ширина [мм]: 136 Ширина 1 [мм]: 68.0 Ширина паковання [см]: 15.19 Ширина паковання [см]: 15.20 Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Длина паковання [см]: 19.5 Висота паковання [см]: 24.30 Вага нетто [г]: 576 Висота паковання [см]: 24.31 Вага нетто [г]: 576 Вага нетто [г]: 608
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1460 |
| Виробник | Knecht |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 179.5 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Висота | 238 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 576, 608 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Довжина 1 | 112 мм |
| Довжина паковання | 19.5 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Ширина 1 | 68 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 126,50 ₴


