- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Висота [мм]: 336 Зовнішній Диаметр [мм]: 105.5 Зовнішній Диаметр [мм]: 105.5 Диаметр 3 [мм]: 64.2 Внутрішній Диаметр 1 [мм]: 64 Длина паковання [см]: 10.8 Диаметр 3 [мм]: 64.2 Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Ширина паковання [см]: 10.80 Вага нетто [г]: 296 Висота паковання [см]: 34
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX791 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 336 мм |
| Зовнішній діаметр | 105.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 296 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота паковання | 34 см |
| Внутрішній діаметр 1 | 64 мм |
| Довжина паковання | 10.8 см |
| Діаметр 3 | 64.2 мм |
| Ширина паковання | 10.80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴

